co dodać jako następne?

wtorek, 29 stycznia 2013

Imagin z Harrym :)x

Razem z przyjaciół kami, wybrałyście się na 'małą wycieczkę krajnoznawczą' do Londynu. Nigdy wcześniej tam nie byłaś a była to stolica ojczystego kraju. Tak więc wszystko było dopięty na ostatni guzik. Wpakowałyście ostatnie walizki do bagażnika i ruszyły przed siebie. Oczywiście ty jako jedyna z pięciu dziewczyn miałaś prawo jazdy. Po czterech godzinach byłyście już przed hotelem w którym miałyście się chwilowo przetrzymać. Był to naprawdę piękny hotel. Gdy zaparkowałaś samochód, wypakowałaś swoje bagaże, udałaś się z przyjaciół kami do recepcji. Tak otrzymałaś kluczyk do pięcio osobowego pokoju, po czym ruszyłyście windom na 5 piętro budynku. Rozpakować swoje walizki. Zorientowałaś się, jest już po 22. Nie możliwe, że jechałaś aż tak długo. Ah no tak zatrzymałaś się jeszcze w centrum handlowym a tam każda z dziewczyn włączę z tobą przeszła co drugi sklep dwa razy, kupiwszy parę, klika, dużo, masę drobiazgów. Chciałaś zapamiętać ten wyjazd jako jeden z tych najlepszych. Poszłaś do pokoju Paty.
 -Ej no jeszcze się nie wypakowałaś no chyba sobie kpisz.-parsknęłaś w stronę jasnej blondynki z pięknymi zielonymi oczami.
-To ty nie wiesz! Właśnie siedzę w sieci. Podobno One Direction będzie w tym hotelu jeszcze dzisiaj przed północą.- wytrzeszczyła swój paczadła, tak że o mało co by jej nie wypadły heh.
- A ha, spokojnie bez nerwów jeszcze 2 godziny. Teraz idź spać. Rano za pewno cały hotel będzie... a nie ważne-powiedziałaś kładąc poskładaną w kostkę bluzkę do półki.
 - Dobranoc.-odparła wcześniej przewracają oczami na twoją odpowiedź.
- Dobranoc ja jeszcze zerknę do reszty.-wyszłaś z pokoju delikatnie zamknąć drzwi idąc w pierwsze po lewej stronie był to pokój Ally.
-Ej ej słyszałaś podobno One Direction ma tutaj być. Zaiście co nie?-niemal wykrzyczałaś do niej uciszając ton by nie dosłyszała tego Paty.
 Zrobiłaś to, ponieważ miesiąc temu, założyłaś się z nią, że nie będziesz reagować w 'dziwny' mianowicie: Wydzieranie się w miejscu publicznym gdy leci ich piosenka.
 -Ah no tak napisała mi o tym, chciała bym napisała jaka będzie twoja reakcja.-wydukała pisząc w miedzy czasie z Paty.
-Ale ja nijak nie reaguje-wymamrotałaś szczerząc się i marszcząc oczka, gdyż w twoim ciele wszystko można było z nich wyczytać. Wszystko.
-Okey idę sobie. 
Tak odwiedzałaś każdą z dziewczyn, aż do ostatniej Lili która tak się przejęła twoim gadaniem, aż usnęła. Tak słodko wyglądałam że zrobiłaś jej Parę zdjęć. Okey nie parę to była jakaś mini sesja zdjęciowa. Poszłaś z powrotem do swojego pokoju. Leżałaś tak i leżałaś, nie mogłaś zasnąć. Może to i przez pełnie kto wie. Wzięłaś telefon do ręki i poszperałaś po sieci tak z nudów. Nagle poczułaś jak ktoś próbuje otworzyć drzwi. Wiedziałaś, że wszystko dziewczyny są w pokoju. Przecież jako ta najstarsza zrobiłaś  nocny 'obchód'. Więc co a raczej kto mógłby to być? Strasznie spanikowałaś.

______________________________________________________________
Hej jeśli się spodobało skomentuj jeśli nie napisz w komentarzu jak mogę napisać 2 cz. by się spodobało :)x

2 komentarze:

  1. fajne ale.nie mam pomysłów

    OdpowiedzUsuń
  2. napisz 2 część pliss

    OdpowiedzUsuń